TEGOROCZNY BAL STUDNIÓWKOWY ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 1 LUTEGO W RESTAURACJI "Leonardo Plazo" w Great Neck o godzinie 7:30 pm. SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY !

WARSZTATY DLA RODZICÓW
1 lutego 2020 | 09:00

Ogłoszenia Szkolne

BARDZO WAŻNE !!!

WSZYSTKIE WNIOSKI O WYROBIENIE NOWEJ, A TAKŻE O PRZEDŁUŻENIE LEGITYMACJI MUSZĄ!!! BYĆ WYPEŁNONE DŁUGOPISEM ORAZ (BARDZO WAŻNE!!!). DRUKOWANYMI LITERAMI.
DZIĘKUJEMY

WNIOSEK ZNAJDUJE SIĘ W ZAŁACZNIKU

2020-01-26 13:31:55 ET

BAWMY SIĘ NA WALENTYNKI RAZEM ZDZIEĆMI

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci z rodzicami, opiekunami i znajomymi do wspólnej zabawy walentynkowej, która odbędzie się w sobotę, 8 lutego w kafeterii szkolnej.
Zaplanowaliśmy wiele ciekawych atrakcji!
Zabawę zaczynamy o godzinie 11 am.

Uprzejmie prosimy osoby, które mogą przyjść wcześniej (o godz. 9:00am’0, o pomoc w dekorowaniu sali (kafeteria na dole).
Jedną z atrakcji będzie sprzedaż ciast, wypieków domowych. Chętnych, którzy lubią piec takie smakołyki, prosimy by przynieśli swoje wypieki do naszej szkolnej piekarni.
Dochód ze sprzedaży slodkości przeznaczony będzie na kolejne atrakcje i zabawy dla dzieci.

Dziękujemy bardzo i do zobaczenia na zabawie!
Komitet Rodzicielski

2020-01-26 13:28:51 ET

SKUŚ SIĘ NA PIEROGI !

DNIA 25 STYCZNIA JUŻ OD GODZINY 9:00 RANO NA STOŁÓWCE SZKOLNEJ MOŻNA BĘDZIE ZAKUPIĆ PIEROGI RUSKIE.
DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY ZASILI BUDŻET SZKOLNY.
ZAPASZAMY, DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY SMACZNEGO ! ! !

2020-01-21 22:39:25 ET

LEGITYMACJE SZKOLNE

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA LUB WYROBIENIA LEGITYMACJI SZKOLNYCH DLA UCZNIÓW SZKOŁY.
"Zarząd Centrali Polskich Szkół Dokształcających przypomina, że ostateczny termin nadsyłania wniosków
o przedłużenie lub wyrobienie nowych legitymacji szkolnych , do Konsulatu RP w Nowym Jorku upływa z dniem 31 stycznia 2020r."

ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI PROSZĘ PYTAĆ NAUCZYCIELI.

2020-01-16 21:25:48 ET

WARSZTATY LOGOPEDYCZNE W NASZEJ SZKOLE

ZAPRASZAMY RODZICÓW NA WARSZTATY Z ZAKRESU LOGOPEDII W NASZEJ SZKOLE.
Szczegóły w linku:

2020-01-15 19:28:38 ET

WYPOŻYCZAMY KSIĄŻKI 4 STYCZNIA 2020

W SOBOTĘ 4 STYCZNIA 2020 ROKU DZIECI BĘDĄ MIAŁY MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZENIA KSIĄŻKI ZE SZKOLNEJ BIBLIOTEKI.
PROSIMY RODZICÓW, ABY UCZNIOWIE PRZYNIEŚLI KSIĄŻKI DO ZWROTU.
WYPOŻYCZENIA ODBĘDĄ SIĘ W TRAKCIE TRWANIA ZAJĘĆ SZKOLNYCH.
DZIĘKUJEMY

2020-01-02 21:34:47 ET

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.7