ZAPRASZAMY RODZICÓW DZIECI DO WYPEŁNIENIA KWESTIONARIUSZA NA ROK SZKOLNY 2020/21. CZEKAMY NA CIEBIE!

Ogłoszenia Szkolne

POLSKIE STOWARZYSZENIE MŁODZIEŻY ZAPRASZA

Szanowni Państwo,

2020-07-06 14:47:18 ET

WYBORY

.

2020-07-06 14:44:40 ET

KONKURS BAJEK, BAŚNI I LEGEND POLSKICH 2020

Jak co roku Fundacja Kościuszkowska organizuje Konkurs Bajek, Baśni i Legend Polskich. Niestety pandemia koronawirusa przeszkodziła w przeprowadzeniu konkursu w siedzibie Fundacji. Niemniej jednak uczestnicy mogli przesłać nagrane występy na adres mailowy Komisji.
Naszą szkołę reprezentowali dwaj uczniowie: Mateusz Wysocki z klasy V - prezentujący „Legendę o śpiących rycerzach” ( kategoria: język polski)oraz uczeń klasy VI Adrian Kurasiewicz z „Legendą o Bieszczadach” (kategoria: język angielski).
Gratulujemy wspaniałych występów Adrianowi i Mateuszowi , zapierających dech w piersiach interpretacji, osadzonych w baśniowej aranżacji.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do obejrzenia tych niezwykłych prezentacji.

OTO MATEUSZ WYSOCKI Z BYŁEJ KLASY IV:

OTO ADRIAN KURASIEWICZ Z BYŁEJ KLASY VI:

GRATULUJEMY CHŁOPAKOM ODWAGI I ZAANGAŻOWANIA W PREZENTACJĘ.

2020-06-26 20:29:43 ET

KONTEST - ESEJ W JĘZYKU ANGIELSKIM