PRZYJMUJEMY GOTOWE PRACE KONKURSOWE ORAZ POMAGAMY W ZGŁOSZENIU UCZNIA DO KONKURSU I WYSŁANIU PRACY. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Ogłoszenia Kulturalno-Rozrywkowe

Zaproszenie na Koncert i KONKURS dla młodzieży

Zwracam się z serdeczną prośbą o udostępnienie informacji o Konkursie dla młodzieży
Korzystając z okazji zapraszam Państwa wraz z rodzinami na wydarzenie The Best of Polish Composers, 26 listopada 6pm w Merkin Hall, Kaufman Music Center. Koncert prezentuje najpiękniejsze utwory wybitnych polskich kompozytorów: Fryderyka Chopina- poety fortepianu i ikony muzyki klasycznej; Stanisława Moniuszko- ojca polskiej Opery Narodowej; Henryka Wieniawskiego- jednego z najwybitniejszych skrzypków w historii; Ignacego Paderewskiego- najsłynniejszego pianisty swoich czasów; Karola Szymanowskiego- ojca muzyki polskiej XX wieku oraz Grażyny Bacewicz- czołowej polskiej kompozytorki, która wprowadziła polską muzykę klasyczną do międzynarodowego mainstreamu. Publiczność między innymi będzie miała okazję wysłuchać rzadko wykonywanej III Sonaty fortepianowej F.Chopina, Pieśni Roksany z Opery Król Roger K.Szymanowskiego oraz arię z Opery "Straszny Dwór” i pieśń "Znasz Li ten kraj" S.Moniuszki w wykonaniu solisty Metropolitan Opera Piotra Buszewskiego, co będzie prawdziwą gratką dla fanów twórczości S.Moniuszki. Koncert zakończy światowej sławy pianistka, znakomita Kate Liu, brązowa medalistka XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im.F. Chopina w Warszawie.

serdecznie pozdrawiam
Jolanta Wodiczko
President and CEO

Culture & Art Foundation
Non-profit organization
Phone (914) 427- 0772

2023-11-13 22:17:23 ET

POLONIA 4Ukraine

2022-03-11 23:19:46 ET

KONCERT POŚWIĘCONY KARDYNAŁOWI STEFANOWI WYSZYŃSKIEMU

Załącznik nr 2:

2021-09-06 02:38:16 ET

PIKNIK

2021-08-15 22:47:26 ET

KINGA LEŚNIAK ZAPRASZA

Dear All,
It will be wonderful to meet some of you this coming Tuesday, and I am very happy to introduce a new way of printing — Collagraphy.
That's the way of printing we never experienced during our art series. A lot of fun!
ZOOM Meeting ID: 895 0325 9802
ART MATERIALS
Few 8.5'' x11'' papers
Heavier paper, cereal box will be perfect for this project, but construction paper will work as well