Strony, które warto odwiedzić

Strona: 1

BAJKI DLA DZIECI

bajki, bajki, bajki takie jak: "Przygody Misia Uszatka", "Smerfy", "Zaczarowany ołówek".... Peppa po polsku....

2021-06-20 02:05:29 ET

MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO w języku angielskim

Nowe kanały w jęz. angielskim mają na celu popularyzację wiedzy o Powstaniu Warszawskim jak i Warszawie,
mieście którego historię chcielibyśmy przekazać Polonii i całemu światu.

Planowane cykle to :
- Story of a Hero (Opowieści o Bohaterach) - prezentujące sylwetki Powstańców Warszawskich, ze szczególnym uwzględnieniem Powstańców którzy zamieszkali
poza granicami kraju po wojnie
- infografiki ukazujące statystyki dotyczące Powstania Warszawskiego
- cytaty opisujące dramat powstańczych walk, przyczyn oraz konsekwencji Powstania, jak i szerokiego spektrum wydarzeń drugiej wojny światowej
- prezentacje wyjątkowych wydarzeń mających wpływ na historię Powstania
- materiały wideo z wypowiedziami uczestników wydarzeń
- materiały ikonograficzne z historycznym opisem
- fragmenty materiałów filmowych ukazujących cierpienie, jak i męstwo ludzi stojących w obliczu grozy wojny.

2021-02-19 12:01:42 ET

TWÓJ ROBOT, KURSY ROBOTYKI

Od 2006 roku, kiedy Bożydar Milewski założył firmę TwojRobot.pl, przeżywamy fascynującą przygodę z nauczaniem programowania robotów,
zarażając tą pasją naszych podopiecznych.
Kiedy dostrzegliśmy pierwsze efekty i uśmiech dzieci,
wiedzieliśmy już, że nasze działania będą pasmem sukcesów i radości przez długie lata.
A teraz tworzymy roboty online z Bożydarem w nowej rzeczywistości.

2020-05-28 07:52:28 ET

DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Bogata baza materiałów dla nauczycieli, rodziców, które pomogą w organizowaniu nauczania małych dzieci.

2020-04-29 22:40:24 ET

EDUKACYJNY OTWARTY BLOG SPOŁECZNOŚCIOWY

Blog przeznaczony niezależnej publicystyce oświatowej; teksty - prywatne opinie ich autorów
- idee, swobodna wymiana myśli
- pomysły i doświadczenia edukacyjne

2020-04-18 21:51:50 ET

DLA DZIECI, RODZICÓW I NAUCZYCIELI

moc różnych informacji
kolorowanki

2020-04-18 12:31:09 ET

GRY I ZABAWY Z RÓŻNYCH PRZEDMIOTÓW

Gry i zabawy z różnych przedmiotów, za darmo, super dla zerówki i przedszkolaków.

2020-04-18 12:29:40 ET

wiersze, rymowanki logopedyczne i nie tylko

Rodzice znajdą przyjazne dziecku rymowanki dla młodszych i starszych dzieci.

2020-02-24 23:24:02 ET

Stacja7.PL

Złap pociąg do wiary! Na portalu polecamy "Piernikowe BAJKI": https://stacja7.pl/kategoria/piernikowe-bajki

2019-10-12 16:54:55 ET

www.przedszkouczek.pl

JESIEŃ WOKÓŁ NAS.
DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI.

2019-10-01 07:54:43 ET

O KOLONIACH ZUCHOWYCH PISZA W “BIAŁYM ORLE”

Piękny artykuł.

2019-07-12 23:56:10 ET

FESTIWAL SZKÓŁ POLONIJNYCH W PRASIE. NASI UCZNIOWIE.

Znów o nas piszą, możemy być dumni.

2019-04-20 19:34:43 ET

wiersze, wierszyki o Świętach Bożego Narodzenia

Zapraszamy do poczytania z dziećmi w okresie świątecznym

2018-12-18 23:52:53 ET

ksiażki oline

5506 darmowych utworów

2018-08-14 08:36:39 ET

darmowe bajki do czytania i słuchania

“Tworzenie bajek i wierszyków dla dzieci sprawia nam szczególną przyjemność. Choć wiemy, że naszymi czytelnikami są nie tylko najmłodsi, lecz także rodzice, ciocie, wujkowie i dziadkowie przedszkolaków oraz dzieci z podstawówce.”- Tak pisza twórcy strony internetowej dla dzieci i nie tylko.

2018-07-25 16:46:27 ET

Polonia Christiana