Ogłoszenia Szkolne

ZAPRASZAMY DZIECI, MŁODZIEŻ I RODZICÓW

2020-11-11 20:44:42 ET

ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

Klasa IV uczciła kolejną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.
Było słuchanie pięknej patriotycznej melodii oraz próba śpiewania wcale niełatwych słów pieśni pt. "Jeszcze jeden Mazur dzisiaj..." jak również czytanie po raz pierwszy - bez przygotowania, fragmentów opowiadających o ówczesnej sytuacji Polaków, obrazujących znaczący fragment historii Polski.

2020-11-11 18:49:42 ET

ZALEGŁE SPRAWY

Jutro, w sobotę w godzinach od 12:00 pm do godziny 3:00 pm
można załatwić zaległe sprawy w naszej szkole,