Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22 w sobotę, dnia 18 września o godzinie 9:00 rano, które rozpocznie się Mszą Świętą wraz z błogosławieństwem. Szczęgółowy plan podany jest w ogłoszeniach. Uczniowie zjedzą tego dnia przyniesiony przez siebie lunch około godziny 11:00 w klasie. WSZYSTKIM RODZINOM ŻYCZYMY UDANEGO 2021/22 ROKU SZKOLNEGO.

Strona: 1

WAŻNE!!! PODPISZ I WYŚLIJ ZAŁĄCZNIK DO FORMULARZA REJESTRACYJNEGO DZIECKA

W roku szkolnym 2021/22 każdy rodzic zobowiązany jest do wypełnienia ZAŁĄCZNIKA DO KWESTIONARIUSZA OSOBOWEGO dziecka.
Jest to dowód na zapoznanie się Państwa z dokumentami określającymi regulamin organizacji roku szkolnego 2021/22 w naszej szkole.
Prosimy o wypełnienie i wysłanie na e-mail: polska.szkola.brooklyn@gmail.com lub osobiste doręczenie załącznika do szkoły.

2021-09-07 23:56:58 ET

ORGANIZACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2021/22 W OKRESIE PANDEMII

2021-09-07 03:26:54 ET

ROZKŁAD ZAJĘĆ SZKOLNYCH 2021/22

PRACUJĄCE, WOLNE SOBOTY w roku szkolnym 2021/22

2019-10-01 09:33:44 ET

REJESTRACJA UCZNIA NA ROK SZKOLNY 2021 / 2022

1. KLIKNIJ NA: "REJESTRACJA UCZNIA NA ROK SZKOLNY 2021 / 2022
2. W SYSTEMIE WINDOWS OTWORZY SIĘ FORMULARZ REJESTRACYJNY W FORMACIE .DOC
3. W SYSTEMIE MAC FORMULARZ REJESTRACYJNY ZAPISZE SIĘ NA DYSKU KOMPUTERA W SYSTEMIE DOC.
3. WYPEŁNIJ
3. ZAPISZ WYPEŁNIONY FORMULARZ NA URZĄDZENIU,.
4. WYŚLIJ WYPEŁNIONY KWESTIONARIUSZ na e-mail: polska.szkola.brooklyn@gmail.com
ZAPIS DO SZKOŁY:

2018-04-14 21:53:21 ET

Strona: 1

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10