RODZINOM NASZEJ POLSKIEJ SZKOŁY ŻYCZYMY POMYŚLNOŚCI W NOWYM 2023 ROKU!!!

Strona: 1

ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO 2022/23

Harmonogram sobót pracujących i wolnych w roku szkolnym 2022/23 (wersja do druku)

2022-09-02 12:06:40 ET

REJESTRACJA UCZNIA DO SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2022/23

Kwestionariusz rejestracyjny można wypełnić i dostarczyć do szkoły:

1. OTWÓRZ PONIŻSZY LINK, WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ NA URZĄDZENIU I WYŚLIJ NA e-mail: polska.szkola.brooklyn@gmail.com

2. POBIERZ ZAŁĄCZNIK NR 1, WYDRUKUJ, WYPEŁNIJ RĘCZNIE.

2022-07-15 21:41:52 ET

WAŻNE W 2021! PODPISZ I WYŚLIJ ZAŁĄCZNIK DO FORMULARZA REJESTRACYJNEGO DZIECKA

W roku szkolnym 2021/22 każdy rodzic zobowiązany jest do wypełnienia ZAŁĄCZNIKA DO KWESTIONARIUSZA OSOBOWEGO dziecka.
Jest to dowód na zapoznanie się Państwa z dokumentami określającymi regulamin organizacji roku szkolnego 2021/22 w naszej szkole.
Prosimy o wypełnienie i wysłanie na e-mail: polska.szkola.brooklyn@gmail.com lub osobiste doręczenie załącznika do szkoły.

2021-09-07 23:56:58 ET

ORGANIZACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2021/22 W OKRESIE PANDEMII

2021-09-07 03:26:54 ET

ROZKŁAD ZAJĘĆ SZKOLNYCH 2022/23