Strona: 1

REJESTRACJA UCZNIA NA ROK SZKOLNY 2020 / 2021

1. KLIKNIJ NA: "REJESTRACJA UCZNIA NA ROK SZKOLNY 2020 / 2021
2. W SYSTEMIE WINDOWS OTWORZY SIĘ FORMULARZ REJESTRACYJNY W FORMACIE .DOC
3. W SYSTEMIE MAC FORMULARZ REJESTRACYJNY ZAPISZE SIĘ NA DYSKU KOMPUTERA W SYSTEMIE DOC.
3. WYPEŁNIJ
3. ZAPISZ WYPEŁNIONY FORMULARZ NA URZĄDZENIU,.
4. WYŚLIJ WYPEŁNIONY KWESTIONARIUSZ na e-mail: polska.szkola.brooklyn@gmail.com
ZAPIS DO SZKOŁY:
ZAPIS NA RELIGIĘ:

2018-04-14 21:53:21 ET

Strona: 1

MIEJSCE NA REKLAMĘ TWOJEGO BIZNESU

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.9