klasa III A

PRACA DOMOWA

1. Przeczytaj czytankę pt. "Dzień Matki" na stronie 187 3 razy.
2. Ćwiczenia 1,2 str. 54 - ćwiczenia
3. wiczenia 3, 4, 5 str.57
4. Ćwiczenie 5 str. 49.

PROSIMY RODZICÓW O WYPEŁNIENIE KWESTIONARIUSZY DO POLSKIEJ SZKOŁY I NA RELIGIĘ.

2020-05-05 18:17:02 ET
12 maja 2020

PRACA DOMOWA

1. WYPEŁNIJ FORMULARZE REJESTRACYJNE DO POLSKIEJ SZKOŁY I NA RELIGIĘ NA ROK 2020/21 I PRZYŚLIJ JE NA E-MAIL: polska.szkola.brooklyn@gmail.com
2. Napisz w zeszycie: LEKCJA ....nr kolejnej lekcji
3. Pod spodem wypisz 5 wyrazów z literą "u" oraz ułóż piękne, polskie zdania złożone z tymi wyrazami.
4. W załączniku jest fragment opowiadania, proszę otworzyć i przeczytać 2 razy ze zrozumieniem.

Dziękuję serdecznie Kubie, Cynthii, Nicole i Dylanowi za udział w naszym 4-ro minutowym filmiku pt. "WITAJ MAJ, TRZECI MAJ", a rodzicom za pomoc.

2020-05-05 00:35:42 ET
5 maja 2020

PRACA DOMWA DLA CAŁEJ KLASY

1. Bardzo dziękuję Victorowi Jarosz za piękne opowiadanie pt. " Co się dzieje gdy założę czarodziejskie okulary".
Czekam na wersję, którą możemy zamieścić na facebook, z tytułem i trzema paragrafami (akapitami). BRAVO VICTOR!!!!
2. NAUCZ SIĘ CZYTAĆ CZYTANKĘ PT. "Legenda o dzielnej Wandzie" na str.175.
3. W zeszycie napisz
Lekcja.... kolejny numer
napisz dzisiejszą datę słownie - tak jak piszemy na lekcji
Temat: Dlaczego Wandę nazywamy dzielną? Wytłumacz przed czym uchroniła Wanda miasto Kraków.
Odpowiedz pod tematem, napisz conajmniej 3 zdania.
4. Prośba do rodziców: Proszę zrobić zdjęcia z trzech ostatnich tematów, zeszytu i wysłać mi na wiadomość tekstową, lub na e-mail lub na messenger. Dowolną drogą, jak jest wygodnie. Na tej podstawie zaliczę dzieciom odrobioną pracę domową do oceny na koniec roku.
5. Ćwiczenia 2, 1 str. 103, 104

ZAPRASZAM DO ODWIEDZENIA STRONY:
ZAMEK KRÓLEWSKI NA WAWELU:

MOŻE DZISIEJSZE ZAJĘCIA O KRAKOWIE I LEGENDA ZAINSPIRUJĄ KOGOŚ DO WYKONANIA KOMIKSU LUB PRACY PLASTYCZNEJ DO PROJEKTU.
ZACHĘCAM.
DOŁAŃCZAM TEŻ TEKST O KRAKOWIE

Załącznik nr 1:

2020-04-21 18:26:49 ET
28 kwietnia 2028

PRZYPOMNIENIE

PRZYPOMINAM UCZNIOM I RODZICOM KLASY 3, ŻE W PRZYSZŁYM TYGODNIU SPOTYKAMY SIĘ 2 RAZY:

1. W ŚRODĘ, NA RELIGII - godzina została zmieniona - spotykamy się o 5:00 po południu.
2. WE WTOREK - o godzinie 5:00 po południu: VICTOR, VERONIKA, JAŚ, PHILIP, EWELINA, KUBA
W CZWARTEK - o godzinie 5:00 po południu: CYNTHIA, MAYA P., VICTORIA, NICOLE, DYLAN, MAYA O.

PROSZĘ O TELEFON LUB E-MAIL OSOBY, KTÓRE MAJĄ TRUDNOŚĆ W POŁĄCZENIU SIĘ.
NA OSTATNIEJ RELIGII BYŁY TYLKO 3 OSOBY.
W GRUPIE CZWARTKOWEJ BYŁY OBECNE TYLKO 2 OSOBY.
PROSZĘ O KONTAKT, POSTARAMY SIĘ DOPRACOWAĆ SZCZEGÓŁY.
INNE KLASY MAJĄ 100% FREKFENCJĘ NA LEKCJACH ONLINE, POZA TYM POZOSTAŁO NAM KILKA SPOTKAŃ, DLACZEGO BY JE STRACIĆ?

2020-04-18 12:20:03 ET
22 kwietnia 2020

PRACA DOMOWA Z RELIGII

W zeszycie piszemy:
Katecheza. nr kolejny katechezy
Temat: Wielki Tydzień i Święto Zmartchwywstania Pana Jezusa
Katecheza.....kolejny numer katechezy
Temat: Jak pomagamy innym.

wydrukuj załącznik, wypełnij i wklej pod tematem
Przypomnienie:
MODLIMY SIĘ RANO I WIECZOREM

2020-04-15 15:09:12 ET
22 kwietnia 2020

PROJEKT

Biorąc pod uwagę, że praca w naszej polskiej szkole jest bardzo zredukowana, nie korzystamy z biblioteki szkolnej.
Praca w dowolnej formie pt: "Przygoda, którą przeżyję gdy założę czarodziejskie okulary" JEST OBOWIĄZKOWA DLA KAŻDEGO UCZNIA
W NASZEJ KLASIE.
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO JEST 16 MAJA.
PROSIMY O POMYSŁY PRAC W JAK NAJSZYBSZYM CZASIE.
JA SŁUŻĘ POMOCĄ. MOŻEMY SIĘ KONTAKTOWAĆ CZĘŚCIEJ, NIE MA PROBLEMU. ZAPRASZAM.

2020-04-14 23:23:37 ET
21 kwietnia 2020

MIEJSCE NA REKLAMĘ TWOJEGO BIZNESU

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.9