SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZORGANIZOWALI ORAZ PRZYCZYNILI SIĘ DO ZORGANIZOWANIA PIKNIKU DLA UCZNIÓW, NAUCZYCIELI ORAZ RODZICÓW NASZEJ SZKOŁY. GRATULUJEMY UCZNIOM OSIĄGNIĘĆ ORAZ WYNIKÓW W NAUCE. ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH, PEŁNYCH WYPOCZYNKU WAKACJI.

Ogłoszenia Szkolne

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/22

2022-05-17 22:03:11 ET

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

DZIECI I MŁODZIEŻ SZKOLNĄ ZAPRASZAMY NA DROGĘ KRZYŻOWĄ W PIĄTEK O GODZINIE 6:30 WIECZOREM.

MSZA REKOLEKCYJNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (NIE TYLKO Z NASZEJ PARAFII) ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ O GODZINIE 9:00 RANO.
SPOWIEDŹ, W SOBOTĘ O GODZINIE 8:30 RANO.

2022-04-03 17:39:33 ET

MSZA ŚWIĘTA KU CZCI PAPIEŻA JANA PAWŁA II

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informuję, że tradycyjna Msza Święta ku czci Św. Papieża Jana Pawła II organizowana przez Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku odbędzie się również w tym roku. Celebrowane przez Kardynała Tymoteusza Dolana nabożeństwo będzie mieć miejsce w Katedrze Św. Patryka na Manhattanie w niedzielę, 24. kwietnia 2022 r. o godz. 10:15 rano.

Jako organizator, chcielibyśmy, aby we Mszy Św. udział wzięła liczna Polonia Nowojorskiego Okręgu Konsularnego, w tym przedstawiciele szkół polonijnych. Pragnę z tego miejsca zaprosić do uczestnictwa zarówno przedstawicieli placówek edukacyjnych zrzeszonych wokół CPSD, jak i całe rodziny polonijne. Zainteresowanych przedstawicieli pocztów sztandarowych proszę o przekazywanie swoich zgłoszeń do Pani R. Ochockiej w terminie do 19.04. W razie jakichkolwiek pytań organizacyjnych, pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do kontaktu mailowego.

Do zobaczenia już za miesiąc w Katedrze Św. Patryka na Manhattanie na pięknym biało-czerwonym święcie Polonii ku czci Papieża Polaka!

Z wyrazami uszanowania,

Mateusz Z. Gmura
Wicekonsul
Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku